Neformální setkání studentů Cestovního ruchu

Neformální setkání studentů Cestovního ruchu

Sdružování studentů Cestovního ruchu byl jeden z prvních důvodů, proč měl CUFR vůbec vzniknout. Je to malý obor a o to spíš je fajn se navzájem poznat. Sami to zažíváme na našich schůzkách. Mezi organizační věci pravidelně zamotáváme hodnocení učitelů i předmětů, přeprodáváme si učebnice nebo řešíme, kdo je nejlepší na vedení bakalářky. Nechtěli jsme, aby to bylo jen privilegiem CUFRu,
a proto jsme přišli s nápadem neformálních setkání studentů. To první se konalo již 24. září.

Na začátku celé akce jsme si zahráli pár seznamovacích her. V týmech, kde jsme se navzájem znali, ale i vůbec neznali, jsme jako první úkol dostali vymyslet pár věcí, které máme všichni společné. Řeknu vám, nebylo to vůbec jednoduché. Když už jsme se na něčem shodli většinově, vždy se našel jeden člověk, který to měl jinak. Nakonec se tedy našly týmy, kde nikdo neměl želvu, všichni pracovali v gastru nebo měli rádi bílý rum.

Když už týmy měly konečně i svá jména, byl čas přistoupit k samotné hře. Původní plán zahrát si obdobu Riskuj! selhal z důvodu nečekaně velké účasti (za kterou hrozně moc děkujeme!). Rozdaly se tedy archy na odpovědi a mohlo se začít. Soutěž byla rozdělena na dvě části – na Českou republiku a svět. Otázky byly nejen zapeklité, ale i zábavné.

Nakonec vyhrál tým Pray for Thomas Cook, kterému gratulujeme k vítězství. Stejně tak Korytnačkám k 2. místu a mému týmu (Gastro) děkuji za 3. místo. Snad vás naše ceny potěšily a při kvízu jste se bavili tak, jako my.

Také chceme poděkovat za diskuzi, která vznikla během opravování kvízů. Jak jsme vám slíbili, vaše podněty byly předány na vedení katedry. 

Podle našeho (skromného) názoru se setkání velmi povedlo a i díky vašemu kladnému hodnocení máme v plánu podobné akce opakovat. Sledujte náš facebook, ať vám to neuteče.

autor: Kačka