My z CUFRu

Kateřina
Nejsem zrovna zastánce sezení na přednáškách, a proto mám na CUFR spoustu času. Nejvíc oceňuji, že díky němu poznávám spoustu lidí z praxe ale hlavně ostatních studentů. Práce pro CUFR není nikdy stereotypem a rozšiřuji si díky ní svoje obzory,
ať už v mých preferovaných oblastech cestovního ruchu, destinačním managementu a domácím cestovním ruchu, tak i v dalších zajímavých odvětvích.

Nela
Jsem moc ráda, že jsme se v CUFRu sešli s lidmi, kteří chtějí, stejně jako já, světu ukázat, že tento obor má rozhodně co nabídnout. Ráda bych dala spolužákům možnost se znát, spolupracovat, mít větší rozhled, užít si srandu a dostat zajímavé příležitosti. Na cestovním ruchu mám ráda jeho rozmanitost, takže mě láká spousta jeho směrů, teď ale vím, že moje srdce na pár let získala letecká doprava.

Tereza
Nikdy jsme nečekala, že mě obor cestovní ruch takhle uchvátí. Už na střední škole mě ale bavily jazyky a cestování, a tak jsem si vybrala ke svému dalšímu studiu cestovní ruch na VŠE, která se později stala mou srdcovou záležitostí. Jsem ráda, že jsme založili tenhle spolek, který dosud na VŠE chyběl. Doufám, že se nám podaří zlákat nějaké pokračovatele, kteří se spolku budou věnovat, až my ukončíme studium. Na cestovním ruchu mě baví, že nabízí široké uplatnění. Každý si může vybrat. Už teď se ve spolku všichni ubíráme trochu jiným směrem, avšak dohromady tvoříme perfektní tým, kde se navzájem doplňujeme. Mě nejvíc zajímá udržitelný a sportovní CR. Momentálně pracuji v cestovní kanceláři, a zároveň i v hotelu. V CUFRu mám na starosti zejména PR.

Eva
Přestože je mé studium na VŠE téměř u konce, jsem moc ráda, že jsem měla možnost podílet se na vzniku CUFRu. Myslím si, že podobná platforma pro studenty cestovního ruchu na VŠE chyběla. Beru to jako další výzvu a těším se na náš první semestr.

Kristýna
Jsem součástí event týmu, tudíž budu organizovat setkání s odborníky. Zároveň jsem součástí propagačního týmu, kde máme na starosti PR spolku. V budoucnu bych se ráda uplatnila v hotelnictví a gastronomii. Ve volném čase ráda fotím, čtu a cestuji. Jsem ráda, že jsem mohla být u zrodu CUFRu a doufám, že jsme společně začali něco velkého.

Jaroslava
Když jsem si na střední podávala přihlášky na vysokou, obor cestovní ruch pro mě byl jasná volba. Když nastala příležitost si na VŠE založit i spolek, opět jsem neváhala a nelituji. Cestovní ruch má obrovský potenciál a ten se v CUFRu snažíme využívat na maximum. V budoucnu bych se ráda pohybovala v oblasti delegátských služeb, což je mou částečnou pracovní náplní již dnes.

Tereza
Studuji cestovní ruch a jsem nadšená, že se mohu zapojit do spolku, který je přímo spojen s mým oborem. Mohu se tak setkávat s jak lidmi, kteří mají stejné zájmy, tak s profesionály z oboru, kteří nám mohou předat své zkušenosti. Těší mě, že prostřednictvím CUFRu jsme schopni předvést, jak zajímavý a široký pojem cestovní ruch je. V budoucnu bych se ráda věnovala oblasti ekoturismu.

Šárka
Jsem ráda, že můžu být součástí CUFRU, který nabízí setkávání lidí se společným zájmem o cestovní ruch. Cestovní ruch je velmi rozmanitý a každý ve spolku se ubírá jiným směrem, přesto tvoříme skvělý tým. V CUFRu jsem součástí event týmu, který zajišťuje přednášky s odborníky. Momentálně pracuji v cestovní agentuře, v budoucnu bych se ráda uplatnila v oblasti eventů nebo cestovních kanceláří a agentur.

Kristýna
Vždy mě lákalo být ve spolku, proto jsem ráda, že vznikl CUFR a že můžu být jeho součástí. Je to skvělá příležitost, jak potkat lidi z praxe, získat nové přátele a dozvědět se spoustu zajímavostí z oboru, které se na běžných přednáškách ve škole zkrátka nedozvíme. V budoucnu bych se ráda věnovala odvětví cestovních kanceláří a agentur.


Pavlína
Studuji již magisterské studium. Od začátku střední školy jsem věděla, že cestovní ruch chci studovat. A rozhodnutí určitě nelituji. Na cestovním ruchu se mi líbí jeho rozmanitost. Být členkou CUFRu tak považuji za výzvu a zároveň radost, neboť se můžu pravidelně setkávat s lidmi napříč celým studiem, kteří mají stejné nadšení pro náš obor. A co víc, máme možnost načerpat spoustu užitečných informací od lidí z praxe. Do budoucna bych se chtěla věnovat oblasti kongresů a eventů.

Jan
Aktuálně jsem ve druhém ročníku magisterského studia a mou vedlejší specializací jsou komerční jazyky. Jsem rád, že mohu být součástí CUFR týmu a doufám, že budeme úspěšní nejen ve své vlastní činnosti, ale také v prohlubování spolupráce s katedrou. Své budoucí uplatnění bych rád směřoval do oblasti dopravy, případně destinačního managementu. Mými koníčky jsou geografie, cestování a cizí jazyky.

Marcela
V rámci mé lásky k cestování se i obor cestovní ruch stal mojí náplní života – studia, během kterého jsem měla možnost spojit obojí dohromady a vyzkoušet si půlroční pobyt v Rusku, a pak také v Portugalsku. Oblasti, které jsou mi nejbližší se vztahují k mým závěrečným pracím a to sociální cestovní ruch a statistika CR. Jsem moc ráda, že mohu být součástí CUFRU, prostřednictvím kterého, věřím, že přispějeme ke kvalitnějšímu studentlife „cesťáků.“