My z CUFRu

Míša J.
Cestovní ruch mě přitahoval už od malička. Postupem času se od pouhé záliby vidět nová místa, která si mohu odškrtnout z bucket listu, stala srdcová záležitost. Jsem ráda, že jsem se mohla stát součástí CUFRu, který mi ukázal možnosti VŠE. Díky CUFRu se můžu účastnit akcí a přednášek, o které mám zájem a jsou nad rámec výuky, ale taky můžu být ve společnosti skvělých lidí se stejnými zájmy.

Terez
Studuji cestovní ruch a jsem nadšená, že se mohu zapojit do spolku, který je přímo spojen s mým oborem. Je to obrovská možnost se setkávat s jak lidmi, kteří mají stejné zájmy, tak s profesionály z oboru, kteří nám mohou předat své zkušenosti. Těší mě, že prostřednictvím CUFRu jsme schopni předvést, jak zajímavý a široký pojem cestovní ruch je. Zároveň je členství v CUFRu příležitostí přiblížit se dění na katedře CR a představuje možnost získání informací ohledně studia na FMV díky zkušenostem jiných členů.

Týnka
Vždy mě lákalo být ve spolku, proto jsem ráda, že vznikl CUFR a že můžu být jeho součástí. Je to skvělá příležitost, jak potkat lidi z praxe, získat nové přátele a dozvědět se spoustu zajímavostí z oboru, které se na běžných přednáškách ve škole zkrátka nedozvíme. V budoucnu bych se ráda věnovala odvětví cestovních kanceláří a agentur.

Lucka
Jsem ráda, že jsem se mohla hned od prváku stát součástí spolku CUFR, který mi velmi pomohl se na VŠE zorientovat. Cestovní ruch jsem studovala již na střední, a proto jsem neváhala v něm pokračovat. Nejvíce mě zatím zajímá oblast průvodcovských služeb a tímto směrem se ubírají i moje dosavadní zkušenosti. Věřím, že jak CUFR, tak VŠE mi pomůžou se v tomto oboru rozvíjet a přinesou mi nové zkušenosti.

Míša K.
Ačkoliv mě cestovní ruch lákal už od mala, k jeho studiu jsem se nakonec dostala až oklikou, o to víc jsem za to ale ráda. Je to skvělý obor, díky němuž jsem poznala skvělé lidi a doufám, že členství v CUFRu mi přinese, jak nové kontakty a zkušenosti, tak také spoustu zážitků. Z oboru mě nejvíce zajímá oblast dopravy, především letecké, zároveň ale koketuji i s oblastí marketingu v cestovním ruchu.

Eliška Č.
Od dětství jsem s rodiči cestovala po České republice i do zahraničí. Postupně se pro mě poznávání nových kultur a přírody stalo nejen koníčkem ale i vášní. Studium cestovního ruchu mi umožňuje v tom pokračovat a rozvíjet se. CUFR mi přinesl a dále přináší mnoho dobrých věcí. Díky CUFRu jsem se snadno zorientovala ve škole. Setkávám se s lidmi z oboru, jejichž zkušenosti jsou velmi cenné. Dozvídám se poznatky o cestovním ruchu, které nás ve škole nenaučí. Navíc jsem získala nová přátelství, provázející mě nejenom ve škole.

Jirka
Ke studiu cestovního ruchu jsem se rozhodl, protože cestování je pro mě jednou z nejdůležitějších věcí. Dlouho jsem se odhodlával k přihlášení do CUFRu, ale jsem moc rád, že jsem to udělal, je skvělé být ve spolku s tolika skvělými lidmi. Líbí se mi zde možnost nabrat zajímavé zkušenosti, získat cenné kontakty z oboru a také rozvíjet své dovednosti. Nejvíce mne v cestovním ruchu zajímá oblast destinačního managementu a letecké dopravy a rád bych se jedné z těchto oblastí věnoval i v budoucnu.

Lůca
Studium cestovního ruchu jsem zvolila, protože perfektně kombinuje moje zájmy – cestování, jazyky a poznávání nových míst a kultur. O to větší mám radost, že mám tu možnost být členkou CUFRu a podílet se na jeho fungování a účastnit se nejrůznějších akcí. Nejvíce si na spolku vážím toho, že propojuje studenty napříč ročníky a vytváří prostor pro předání cenných rad a zkušeností. Co se týče oblastí cestovního ruchu, tak mne to nejvíce táhne k hotelnictví, tak uvidíme, jak se mi poštěstí.

Eliška L.
V oboru cestovního ruchu jsem našla kombinaci předmětů, které mě vždy bavily, a proto jsem se ho rozhodla studovat. Zatím nemám přesnou představu, kam mě zavede budoucnost po studiu. Hlavně se snažím řídit tím, abych dělala, co mě dělá šťastnou a to zatím cestovní ruch splňuje.

Klárka
Asi jako každý v oboru cestovní ruch i já miluju cestovaní už od malička. Ráda poznávám nové kultury, jazyky a lidi. Díky tomuto spolku se k cestovnímu ruchu dostanu ještě blíž a co víc, vše můžu sdílet s lidmi, kteří jsou v této oblasti stejně zapálení a rozumí mi. Mimo to zde poznávám studenty ze všech ročníků, což mi jako nováčkovi dělá studium příjemnějším. Jsem ráda, že jsem dostala příležitost stát se jedním ze členů a těším se na vše, co mi CUFR přinese.

Marťa
K cestovnímu ruchu jsem se dostala vlastně trochu náhodou. Původně jsem směřovala k dentální hygieně, což je trochu z opačného konce. Ale pak to u mě vyhrál cestovní ruch právě kvůli jazykům, cestování a poznávání nových lidí. CUFR mi umožňuje více se ponořit do tohoto oboru, poznat nové lidi a získat tipy od starších kolegů. Přihlásila jsem se do CUFRu, protože se mi líbí, jak je spolek menší a všichni spolu navzájem komunikují. Do budoucna zatím nevím, kam má cesta povede, ale hlavně chci dělat něco, co mě baví.

Vendy
Cestovní ruch studuji již od střední školy a vždycky mě velmi bavilo cestování a poznávání nových kultur a lidí. Díky tomu jsem se také rozhodla pokračovat ve studování cestovního ruchu i na vysoké škole. Do CUFRu jsem se přihlásila ze stejného důvodu. Jsem ráda, že jsem v kontaktu s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako já a mají navíc zkušenosti, které od nich mohu získat.