Křest CUFRu s ČambiTour

Křest CUFRu s ČambiTour

A je to tu. Máme za sebou první akci! A o co jste všechno přišli?

Akce se konala na VŠE v učebně SB 309 od 19:45. Úvodní slovo měla naše předsedkyně Katka Kafková se svou pravou rukou – místo předsedkyní Nelou Všetečkovou. V krátké prezentaci představily, jak spolek vznikl a proč dostal jméno CUFR (čti: „kufr“). Následovalo představení celého našeho týmu. I když se to na první pohled nezdá, nejsme jen „spolek žen“, jelikož jsou našimi členy i dva pánové. Na konci prezentace byly odhaleny další plánované akce CUFRu, o kterých vás budeme informovat na našich sociálních sítích.

Po úvodní prezentaci jsme pokřtily (s mužskou posilou našeho týmu na dálku) náš kufr a společně jsme započali novou éru na Katedře cestovního ruchu na VŠE.

A konečně přišel zlatý hřeb večera. Na scénu přišla absolventka oboru Cestovní ruch na VŠE, úspěšná podnikatelka a majitelka cestovní agentury ČambiTour a finalistka Ženy roku 2018 Ing. Lucie Čambálová. Nejprve se představila a pověděla nám svůj životní příběh. Dále jsme se dozvěděli nejen o její cestovní agentuře, ale i o projektu Monopoli.cz. A aby toho nebylo málo, sdílela s námi svou motivaci a životní zásady. A čím je vlastně Lucka výjimečná? Má srdce na pravém místě a ke každému svému klientovi přistupuje individuálně a věnuje mu víc času a energie než jakákoliv její možná konkurence. Na závěr jsme dostali prostor pro dotazy a Lucka nám ochotně na vše odpověděla.

Z přednášky jsme si mohli odnést nejen zajímavý příběh úspěšné podnikatelky a čerstvé maminky, ale i super tipy a velkou dávku inspirace.

Věříme, že pro všechny zúčastněné byla přednáška nejen zábavná, ale i přínosná. Velké díky patří naší přednášející Lucce Čambálové, Ing. Liběně Jarolímkové, Ph.D. za podporu a samozřejmě všem zúčastněným.

Těšíme se na vás na naší další akci s Babetou Schneiderovou!

autor: Eva