CUFR se sbližuje aneb Náš team-building

CUFR se sbližuje aneb Náš team-building

Těsně před původním začátkem zimního semestru 2020, tedy o víkendu 18.- 20. září, jsme si pro spolek uspořádali Team-building. Konal se v rekreačním areálu Vysoké školy ekonomické (VŠE) v Mariánské poblíž Jáchymova v Krušných horách. Programem bylo především stmelení kolektivu a turistika, která se od nás nejspíš očekává.

Na cestu jsme vyrazili v pátek kolem poledne, a díky tomuto včasnému odjezdu jsme stihli navštívit důl Mauricius, který patří k nově zapsané památce UNESCO Krušnohoří. Jedná se o největší cínový důl na české straně Krušných hor. V sobotu nás pak čekaly procházky po Božídarských rašeliništích a Ježíškově stezce. Podařilo se nám i zúčastnit se Oslav světového dědictví UNESCO v Jáchymově. Na závěr jsme ještě navštívili zámek Horní hrad „Hauenštejn“, který se nachází nedaleko Stráže nad Ohří. Při neděli jsme se rozdělily na dva týmy. Jeden tým šel túru z Mariánské na horu Plešivec po mýtické krušnohorské stezce, druhý naopak zvolil adrenalinový lanový park v areálu Plešivec.

Obecně lze tedy říci, že team-building splnil svůj účel. Navzájem jsme se více poznali a víkend jsme si všichni moc užili. To dokazují např. společné chvíle strávené v kavárnách či při opékání buřtů. Volné chvíle jsme vyplňovaly různými hrami a našli jsme spoustu společných témat k diskuzi a zamyšlení. Bylo to skvělé a určitě si to ještě někdy zopakujeme!

Autor: Lucka

Akce byla realizována za podpory Grantu rektora VŠE a České spořitelny.